Neodpuzuje, ale zabíjí !

Nemusíte být u speciálních jednotek, repelent dodáváme členům v české i slovenské republice.

Použití Repelentu

Turistika, outdoor, práce v lese, ochrana psů, zvířat, hubení komárů, klíšťat, roztočů v bytě, dezinfekce MHD, hotelových pokojů, zabíjí moly i šváby, svrab a používá se v armádě. Výdrž 10 vyprání při dodržení postupu nástřiku 60 až 90 dní.

Zajímavé skutečnosti

Používáno US Navy Seals, dále na všech OCP, ACU uniformách. Články obsahují také fotografie od uživatelů. Použití v civilním sektoru, novinky které pro vás připravujeme, vše naleznete zde. Affiliate program nahoře.Pošlete nám fotky a pár vět.

Všeobecně

Poskytuje ochranu i psím kolegům. Součástí balení je pumpička s rozprašovačem, pro použití na stany, celty, bivaky, hamaky, spacáky, moskytiéry, v přímém kontaktu - hmyz i roztoči umírají. Stáhněte si technický list. Nákup možný jen osobám starší 18 let !

Specialitou našeho obchodu je roční sleva pro všechny po prvním nákupu repelentů formou kupónu, který zasíláme e-mailem po odeslání sledovacího čísla balíku, zaváděcí sleva činí po celý rok 2023 - 13%.

Děkujeme partnerům

Podíleli se na testování, vzájemná propagace, affiliate partneři, psali o nás, mluvili o nás na svých kanálech, všech si vážíme a děkujeme vám tento seznam budeme aktualizovat.